Kylie Jenner ‘thyen’ rrjetin sërish, fotografon nga afër të pasmet në pasqyrë

Kylie Jenner ka provokuar duke fotografuar nga afër të pasmet në pasqyrë.

ShowBiz

13/03/2019 09:36

Kylie Jenner ka realizuar një ‘belfie’, me të cilën bëri që të marrë komente të shumta, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte theksuar linjat bombastike në veshje të ngushtë, ndërsa ka provokuar me të pasmet.

Para se të argëtohej bashkë me motrat, Kylie ‘shpërbleu’ fansat me këtë imazh ku shaqet më joshëse se kurrë.

Për ndryshe, Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe ka një vajzë me emrin Stormi. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu7-2okH6Gd/