Kylie Jenner realizon set të ri fotografik, provokon me këmbët lart

17:11 | 20 Prill 2019

Kylie Jenner është shfaqur provokuese duke ngritur këmbët sipër.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i shkëputi nga fotosesioni i ri, shkruan lajmi.net.

Modelja shfaqet atraktive e veshur në të zeza, ndërsa ka provokuar duke ngritur këmbët lart.

Natyrisht se në fotografinë e fundit, Kylie kishte në fokus këmbët seksi, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Kylie Jenner është në lidhje dashurie me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, Stormin. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

@s_moda ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on