Kylie Jenner pozon nga shtrati, në fokus tangat që i dolën prej xhinseve

9:02 | 27 Qershor 2019

Kylie Jenner ka provokuar nga shtrati.

Kylie Jenner, njësoj si edhe motrat e saj seksi, po thyen rekord në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi në Instagram e ka publikuar një imazh në të cilën është shfaqur joshëse. Fokusi më i madh ka shkuar tek pjesa e të pasmeve aty ku  Kylie ka treguar tangat.

Femra më e pasur në botë, nëna e vajzës 15 muajshe të quajtur Stormi po vazhdon të ‘çmend’ të gjithë me format e saj trupore.

Aktive si zakonisht po qëndron në Instagram dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve./Lajmi.net/