Kylie jenner ndërron ngjyrën e syve, mahnit me pamjen e re

Kylie ka vendosur të bëjë një ndryshim në dukje.

ShowBiz

25/10/2020 17:39

Kylie Jenner një ndër personazhet më të përfolura botërisht së fundmi ka publikuar disa Instastory ku ka shfaqur se e pëlqente dukjen e saj  me sy të kaltër, shkruan lajmi.net.

Natyrisht se Kylie nuk mund të ndryshojë ngjyrën e syve në mënyrë të përhershme, por atë e ka arritur me ndihmë të ‘filters’ të Instagramit.

Ndërsa po pozonte për kamerën ajo vuri në pah bukurinë dhe grimin e saj perfekt.

Ndërsa më vonë Kylie vendosi të tregojë se ajo nuk ka nevojë për ‘filters’ për tu dukur bukur pasi ajo publikoi edhe një imazh në Instastory ku shkroi, “Pa filter të dashur”./Lajmi.net/