Kylie Jenner lë të kuptohet gjininë e foshnjës në foton e re

11:58 | 21 Tetor 2021

Fansat mendojnë se ylli i realitetit dhe Travis Scott po bëjnë një djalë.

Postimi i ri i 24-vjeçares vjen pasi fansat mendojnë se ylli i realitetit dhe i dashuri Travis Scott po bëjnë një djalë. Kylie hyri në Instagram të saj të mërkurën për të ndarë një fotografi të një sedilje blu të hapur brenda një makine, transmeton lajmi.net.

Ylli shtatzënë mbështeti këmbën e saj në buzë në makinë në foto, të cilën ajo thjesht e mbishkrimi, “Baby Blues”. Postimi është e dhëna më e fundit që ylli i Keeping Up With the Kardashians ka dhënë për gjininë e fëmijës së saj të dytë.

Në shtator, Kylie njoftoi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë me Travis, 30 vjeç, pas disa javësh spekulimesh./Lajmi.net/