Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Kylie Jenner flet për jetën seksuale me Travis Scott

20:31 | 15 Shtator 2019

Kylie Jenner së fundi kishte pozuar për revistën ‘Playboy’.

Kylie Jenner ditë më parë kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ imazhe këto që po  bëjnë xhiro në rrjetë sociale, shkruan IOL, transmeton lajmi.net.

Në një intervistë ylli televiziv kishte folur edhe për eksperiencat seksuale që po kalon me Travis Scott pas lindjes së vajzës Stormi.

“Shumë njerëz thonë se lindja e një foshnje mund të j’u dëmtoj jetën seksuale, por mendoj se kjo është e kundërta e eksperiencës sonë, dhe kështu unë dematoj këto spekulime”.

View this post on Instagram

☁️✨?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on