Kylie Jenner bashkë me shoqe shndërrohen në personazhet e “Power Rangers” për ‘Halloween’

Kylie Jenner befasoi me transformimin për "Halloween".

ShowBiz

30/10/2020 22:32

Kylie Jenner edhe këtë vit vendosi një ‘look’ të veçantë për festën e “Halloween”, shkruan lajmi.net.

Ajo bashkë me një grup shoqesh të saj, u shndërruan në personazhe të “Power Rangers” dhe dukeshin joshëse të gjitha.

Kylie publikoi disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet tërheqëse krah mikeshave të saj.

 

View this post on Instagram

 

it’s morphin’ time

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Kylie ditët e fundit u komentua shumë për mungesën në ditëlindjen e motrës, Kim Kardashian. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

go go power rangers

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on