Kylie dhe Kendall zgjedhin kostumin më të veçantë për “Halloween”

Kylie dhe Kendall sollën nostalgji me kostumet e "Halloween".

ShowBiz

31/10/2020 11:16

Kylie dhe Kendall Jenner vendosën të duken si në fëmijëri për “Halloween”, shkruan lajmi.net.

Motrat Kardashian-Jenner dinë të befasojnë të gjithë, kur është fjala për paraqitjet publike dhe njësoj bënë edhe kësaj radhe.

Kylie dhe Kendall kanë rikthyer dukjen e disa viteve më parë dhe edhe këtë herë të dyja dukeshin bukur.

Përveç kësaj dukjeje, Kylie bashkë me shoqet e saj ishin shndërruar në personazhet e “Power Rangers” teksa dolën të festojnë bashkë për “Halloween”. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

it’s morphin’ time

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on