Kylie çmend të gjithë në Instagram me fotot e fundit

Me një erë dimri që ka kapluar Los Anxhelosin, banorët kanë braktisur veshjet e shkurtra të tyre dhe u janë kthyer rrobave të gjata.

ShowBiz

03/12/2016 17:16

Por era që po fryen nuk është problem për Kylie Jenner. Pavarësisht ditës së ftohtë, për yllin e Instagramit ishte një ditë e zakonshme përderisa ajo pozoi në oborrin e shtëpisë së saj në bikini.

Duke pasur veshur bikini ngjyrë të zezë, Kylie u sigurua që të tërhiqte vëmendjen e nevojshme në Instagram, përderisa pozoi në oborrin e saj.

Shikoni fotot e saj: