Kylian Mbappe ka arritur për takimin e tij me Macron dhe Al Khelaifin dhe emirin e Katarit

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Kylian Mbappe ka arritur për takimin e tij me presidentin e Francës, Emmanuel Macron, presidentin e Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifin dhe emirin e Katarit. Thuhet se PSG nuk do të provojë ta bind Mbappen për të nënshkruar një kontratë të re në Paris, raporton…

Sport

27/02/2024 21:08

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Kylian Mbappe ka arritur për takimin e tij me presidentin e Francës, Emmanuel Macron, presidentin e Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifin dhe emirin e Katarit.

Thuhet se PSG nuk do të provojë ta bind Mbappen për të nënshkruar një kontratë të re në Paris, raporton KosovaPress.

Ndryshimi i mendjes së Mbappes as që nuk është temë diskutimi e këtij takimi.

Mbappe momentalisht është në bisedime vetëm me Real Madridin.