Ky reper shqiptar do të performojë në njërën prej shfaqjeve më të shikuara në Amerikë – Lajmi.net
Ky reper shqiptar do të performojë në njërën prej shfaqjeve më të shikuara në Amerikë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:39, 12 February 2019
Reperi shqiptar, Gashi po korr suksese të mëdha në Amerikë.

Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, Gashi do të performojë në një nga shfaqjet më të mëdha në Amerikë, shkruan lajmi.net.

“The Thonight Show” me Jimmy Fallon, do ta mirëpret reperin shqiptar për të performuar më 12 shkurt bashkë me Geazy me projektin “My Year”.

Kjo u bë e ditur përmes Gashit, me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në Instagram aty ku ndiqet nga mijëra njerëz. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO