Ky personazh i njohur po e shikon ‘live’ ndeshjen Kosovë-Malta

20:02 | 11 Tetor 2018

Kosova ndeshet sonte me Maltën në Ligën e Kombeve.

E këtë ndeshje që do zhvillohet në stadiumin e Prishtinës, nga afër po e ndjekë edhe një personazh shumë i dashur për publikun, shkruan lajmi.net

Fjala është për komedianin Vedat Bajrami.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet duke dërguar puthje tifozëve tjerë dhe sipas shkrimit që la, tha se është i lumtur që po e përjeton një moment të tillë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Emocionet e ndeshjës së kaluar sonte do perseritën prap uroj Fitore Kosovës ⚽ #bordiibordeve #unëBiriytKosovë

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on