Ky pasim i Messit për Suarez tregon se ai nuk është nga kjo botë

Barcelona është duke u përballur me Getafen në kuadër të javës së 18-të në La Liga.

Sport

06/01/2019 22:20

Barcelona është duke fituar në udhëtim te Getafe me rezultat, 1:2.

Leo Messi dhe Luis Suarez i shënuan dy golat, por që argjentinasi po dhuron spektakël, përcjell lajmi.net.

Argjentinasi dhuroi disa asistime fenomenale te uruguaiani, mirëpo ai nuk arriti t’i konkretizonte ato.

Messi bëri një pasim maestral te Suarez, e që tregon më së miri për nivelin e tij. /Lajmi.net/