Ky është tatuazhi që ka bërë BimBimma – Lajmi.net
Ky është tatuazhi që ka bërë BimBimma
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:19, 16 March 2019
Një nga reperët më të veçantë që ka estrada është BimBimma.

Reperi shqiptar, BimBimma e ka treguar hapur dashurinë që ka ndaj kafshëve, sidomos të qenëve, shkruan lajmi.net.

E kjo vërehet më së miri në imazhet që ua sjellim më poshtë, i cili tregon se ka bërë tatuazh qenin e tij.

Nga ana tjetër, BimBimma po vazhdon të jetë aktiv në projekte muzikore, e që këngët e tij dallojnë nga të tjerët për shkak të temave që trajton.

“E di”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga BimBimma në bashkëpunim me ErgeNR. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO