Ky është supergoli i shënuar nga Muller (Video)

Lojtari i Bayernit, Thomas Muller ka shënuar një gol shumë të bukur në udhëtim te skuadra e Werder Bremenit.

Sport

14/03/2015 16:18

Në minutën e 24′ të takimit, Muller lansoi një goditje me të majtën e tij e cila u fut në portën e kundërshtarit.

Për më shumë shikojeni videon dhe shijojeni golin e bukur të shënuar nga gjermani.

https://vine.co/v/O99zMMjdnWY