Ky është reperi më i mirë shqiptar sipas Gent Fatalit

Gent Fatali është njëri nga reperët më të dashur.

ShowBiz

30/06/2018 10:05

Që nga fillimi i karrierës me këngët dhe hitet e njëpasnjëshme të tij ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e publikut, shkruan lajmi net.

Në emisionin e djeshëm të “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net tek rubrika “Kë Zgjedh”, Genti ka dhënë përgjigje mjaft interesante.

I pyetur se kush është reperi më i mirë shqiptar? Përgjigjen e tij mund ta mësoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

YouTube player