Ky është mesazhi i trajnerit të Cardiff pas gjetjes së trupit të Sala – Lajmi.net
Ky është mesazhi i trajnerit të Cardiff pas gjetjes së trupit të Sala
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:19, 8 February 2019
Familja e sulmuesit do të jetë e qetë pasi trupi i sulmuesit u identifikua, beson trajneri i Cardiff City.

Trajneri i Cardiff, Neil Warnock beson se familja e Emiliano Sala më në fund do të gjejë paqe, pas konfirmimit se trupi i gjetur nga mbetjet e aeroplanit është i sulmuesit.

“Përderisa të gjithë presin më të keqën kur ndodh, pranova një telefonatë mbrëmë dhe ishte e çuditshme” ka thënë Warnock, transmeton lajmi.net.

“I sjell familjes paqe, iu ofron komoditet – kjo është çfarë gruaja e Warnock ka thënë nga fillimi. Nuk e di si ka ndikuar  tek lojtarët, një apo dy kanë qenë gjithmonë sensitiv” ka vazhduar tutje.

Kujtojmë se Sala pësoi aksident me aeroplanin e tij privat gjatë udhëtimit nga Franca për në Uells. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO