Të Infektuar: 57.028

Të Shëruar: 50.184

Të Vdekur: 1.433

Ky është mendimi i nënës së Stresit për Keisin

19:06 | 21 Tetor 2019

Stresi dhe Keisi ende vazhdojnë të marrin vëmendje mediale.

Stresi dhe Keisi muaj më parë i dhanë fund fejesës së tyre shkakun e të cilës dyshja nuk kanë deshën ta bëjnë publike, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ka muaj që ata më nuk janë bashkë ish-çifti vazhdojnë të jenë mjaft të përmendur në mediat rozë.

Së fundmi Keisi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram ku kishte shkruar ““Uh la la, unë sirenë për kët’ shark”.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti i Shpresa Lushaj profili is ë cilës besohet të i përket nënës së Stresit.

‘Bukur Kejsi’ ishte komenti i saj. /Lajmi.net/