Ky është lojtari që Solskjaer dëshiron ta mbajë me çdo kusht te Man Utd – Lajmi.net
Ky është lojtari që Solskjaer dëshiron ta mbajë me çdo kusht te Man Utd
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 13:41, 18 January 2019
Ndryshimi i trajnerit te Manchester United, i ka sjellë një pozitë shumë të favorshme mesfushorit Paul Pogba.

‘Djajtë e Kuq’ në dhjetor të vitit të kaluar vendosën të ndajnë rrugët me trajnerin Jose Mourinho, për të emëruar Ole Gunnar Solskjaerin pasues të tij.

Trajneri norvegjez e ka nisur mirë aventurën te Manchester United, duke arritur gjashtë fitore në gjashtë ndeshjet e para.

Pas këtij suksesi, Solskjaer ka filluar ta projektojë Manchesterin e së ardhmes, me shpresën se do t’i ofrohet një kontratë e re në fund të sezonit.

Një lojtar të rëndësishëm për të ardhmen, Solskjaer e cilëson mesfushorin Pogba, të cilin e konsideron si të paprekshëm.

Përndryshe ditëve të fundit ka pasur jo pak lajme për një rikthim të mundshëm të Pogbas në Itali te Juventus./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO