Ky është komenti epik që Mozzik i bëri Taynas

Së fundmi artistët Tayna, Mozzik dhe Butrin Imeri kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

ShowBiz

09/06/2022 21:22

Artistët xhirimet e videokipit po i bëjnë  në Turi dhe tash e sa ditë po qëndrojnë atje, shkruan lajmi.net

Së fundmi Tayna në rrjetin social Instagram ka publikuar një imazh të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

“Ai më thirr ‘bad gyal”, ishte mbishkrimi i artistes.

Ndërsa në këtë imazh vëmendje mori komenti i mikut të saj rep-artistit Mozzik.

“Kush ai, ai, ai? Ceke me emër”, ishte komenti i Mozzik.   /Lajmi.net/