Ky është i eliminuari i parë i Big Brother VIP Albania

Finalja e ‘BBVA’ ka filluar dhe njëri nga finalistet do të fitoj çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Më pak i votuari është Meritoni i cili është larguar nga shtëpia. Ndërsa në garë për tu zgjedhur fitues i këtij formati janë Egla, Juli, Romeo dhe Heidi./Lajmi.net/

ShowBiz

25/05/2024 21:45

Finalja e ‘BBVA’ ka filluar dhe njëri nga finalistet do të fitoj çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Më pak i votuari është Meritoni i cili është larguar nga shtëpia.

Ndërsa në garë për tu zgjedhur fitues i këtij formati janë Egla, Juli, Romeo dhe Heidi./Lajmi.net/

YouTube player