Ky është hiti i vitit 2016 (Video) – Lajmi.net
Ky është hiti i vitit 2016 (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:31, 31 December 2016
Emisioni "Mirage" ka hapur sondazhin online për të votuar hitin e vitit 2016, gjithashtu ne kemi numrëuar edhe klikimet në Youtube dhe deklaratat e qytetarëve.

Nga gjithë kjo kemi arritur të shpallim këngën më të mirë të vitit 2016, e për kë bëhet fjalë mund ta kuptoni në materialin më poshtë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO