Ky është gjesti human i Thiago Silvas (Video)

Mbrojtësi i PSG-s, Thiago Silva ka bërë një gjest shumë human në takimin e fundit të skuadrës së tij kundër Lyonit.

Sport

09/02/2015 11:59

Mbrojtësi brazilian, Thiago Silva ka treguar dhe anën shpirtërore të tij, gjatë derbit të mbrëmshëm kundër Lyonit.

Ai e zhveshi xhupin e tij duke ia dhënë atë një fëmije të vogël, pasi temperaturat gjatë mbrëmjes së djeshme në Francë ishin mjaft të ulëta.

Video