Ky është gabimi që bëri Varane e që i kushtoi me plaçkitje të shtëpisë (FOTO)

Raphael Varane është plaçkitur derisa po luante kundër Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve.

Sport

09/12/2016 09:38

Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane është plaçkitur derisa po luante kundër Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve, të mërkurën.

E përditshmja sportive madrilene “AS” ka bërë të ditur se hajdutët i kanë vjedhur atij disa stoli dhe të holla me vlerë prej 70 mijë eurosh, përcjell “Lajmi.net”.

Varane thuhet se ka mbetur pa 12 orë të ndryshme, 3800 euro në para të gatshme dhe bizhuteri me vlerë prej rreth 10500 euro.

Varane kishte harruar të aktivizojë alarmin në shtëpinë e tij dhe kjo i kushtoi shtrenjtë duke humbur gjësende me vlerë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.