Ky është fatlumi që ia mori zemrën Engjëllushe Salihut

Këngëtarja e njohur Engjëllushe Salihu është fejuar. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, shkruan lajmi.net. Në fotot e publikuara shihet ajo me unazë në gisht dhe i fejuari i saj. “Gjithmonë me ty”, ka shkruar Engji në Instagram. Kujtojmë se artisja është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit./Lajmi.net  …

ShowBiz

18/05/2024 16:24

Këngëtarja e njohur Engjëllushe Salihu është fejuar.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotot e publikuara shihet ajo me unazë në gisht dhe i fejuari i saj.

“Gjithmonë me ty”, ka shkruar Engji në Instagram.

Kujtojmë se artisja është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit./Lajmi.net