Ky është banori që u eliminua sonte në “Big Brother VIP”

Këtë javë të nominuar ishin Iliri, Arbri dhe Eltioni.

ShowBiz

14/01/2022 23:38

Publiku ka votuar gjatë gjithë javës se cilin të shpëtoi nga të tre banorët, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Eltion, Iliri dhe Arbëri ishin ata që shpëtun dhe kështu i eliminuar mbeti Eltioni.

Kujtojmë se, të martën nuk kishte eliminimi me faktin se Einxhelit iu mundësua rikthimi me anë të biletës.

Ndryshe, krahas të eliminuarve, prej banorëve të shtëpisë ka edhe të tillë që janë larguar vetë pa u eliminuar por ka edhe prej tyre që iu është mundësuar vazhdimi i qëndrimit në shtëpi me anë të biletës kthyese./Lajmi.net/