Ky është artisti i radhës që do të performojë në “Sunny Hill”

ShowBiz

23/06/2022 22:01

Këtë javë “Sunny Hill” po vazhdon të publikojë emrat e artistëve që do përformojnë në këtë festival.

E njëri nga artistët që u konfirmua nga ky festival është edhe Yll Limani, shkruan lajmi.net

Në këtë vit në  “Sunny Hill” do përformojnë edhe disa nga artistët me famë ndërkombëtare dhe ata shqiptarë.

E ky festival do mbahet në datat 4, 5,6 dhe 7 gusht të këtij viti.   /Lajmi.net/