Ky do të jetë moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë, e diel 5 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Lajme

05/03/2017 08:21

Era do fryj nga Lindja 10 deri 30 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 5-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 15-C