Ky autogol ka hyrë në histori të Paris Saint-Germain (VIDEO)

Marco Verratti është bërë futbollisti i parë i Paris Saint-Germain që realizoi autogol në Ligën e Kampionëve gjatë barazimit kundër Arsenalit me rezultat 2:2.

Sport

24/11/2016 10:09

http://www.dailymotion.com/video/x5385y6_own-goal-marco-verratti-arsenal-2-1-paris-saint-germain-23-11-2016-champions-league_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.