Kush tha që unë nuk kam të pasme të mira?

Gazetares britanike, Lucy Watson, si duket nuk i kanë pëlqyer fjalët e fundit, të cilat thoshin se ajo nuk ka fare të pasme. 23 vjeçarja nuk ka hezituar t’ua mbyll gojën të gjithë atyre që e kanë thënë këtë gjë, pasi ajo ka bërë një foto, e cila ua ndryshon mendimin të gjithëve. Lucy ka…

ShowBiz

24/02/2014 18:06

Gazetares britanike, Lucy Watson, si duket nuk i kanë pëlqyer fjalët e fundit, të cilat thoshin se ajo nuk ka fare të pasme.

23 vjeçarja nuk ka hezituar t’ua mbyll gojën të gjithë atyre që e kanë thënë këtë gjë, pasi ajo ka bërë një foto, e cila ua ndryshon mendimin të gjithëve.

Lucy ka fotografuar vetëm pjesën e poshtme të saj, ku shihet të ketë të pasme tejet të mira, të cilat ishin të mbuluara me bikini me ngjyrë të zezë, që e bëjnë fotografinë edhe më sensacionale.

“Kush ka thënë që unë nuk kam të pasme të mira? Është ditëlindja ime dhe unë mund të bëj çfarë të dua. Faleminderit të gjithëve për urimet”, ka shkruar bukuroshja në rrjetin social, Instagram.