Kush po e vesh Çiljetën? (Foto)

Ditë më parë këngëtarja Çiljeta e festoi ditëlindjen me rastin e së cilës u surpizua dhe mori shumë dhurata.

ShowBiz

09/02/2016 14:19

Çiljeta po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me provokimet që bën, shkruan lajmi.net.

Ajo në të shumtën e rasteve pozon e zhveshur, po edhe kur vishet në pah nxjerrë gjoksin.

Këtë herë bashkë me djali e saj janë veshur njësoj nga marka ‘Adidas’, ndërsa foton e ka postuar Çiljeta në Instagram.

Ajo në foton e postuar ka shkruar:

“Sepse adidas na vesh ne të dyve bukur bukur dhe njësoj”./lajmi.net

1