Kush është vrasësi? Sa prej jush mund ta zgjedhin këtë mister? – Lajmi.net
Kush është vrasësi? Sa prej jush mund ta zgjedhin këtë mister?
Autori: Lajmi.net Kuize 13:03, 14 April 2018
Ky test ka të bëjë me inteligjencën tuaj.

Keni aftësi detektivi? Atëherë thyeni rregullat.

Janë shtatë gjëegjëza, ku për çdonjërën keni kohë 15 sekonda ta zgjidhni. Nëse kjo kohë është e mjaftueshme për ju, atëherë ju inteligjenca juaj padyshim se është e lartë.

Sfidojeni veten, në videon më poshtë janë detyrat që presin t’i zgjidhni.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO