Kush është djali që po e shoqëron Taynën në Zvicër?

ShowBiz

23/05/2022 11:33

Tayna është njëra ndër reperet më të suksesshme shqiptare.

Ajo është mjaft e kërkuar në koncerte fal sukseseve të jashtëzakonshme të saj, shkruan lajmi.net.

E përtej muzikës ajo merr vëmendje edhe me jetën e saj private.

Së fundi teksa ajo është duke qëndruar në Zvicër është kapur nga fansat e saj.

Në rrjetet sociale është bërë virale një video, në të cilën shihet Tayna nën shoqërinë e një mashkulli.

Video u realizua në Genevë të Zvicres dhe ende nuk dihet se kush është shoqëruesi si dhe çfarë raporti kanë./Lajmi.net/