Kush dyshon se CR7 nuk është më i miri, Marcelo ka një kërkesë interesante

Kush dyshon se CR7 nuk është më i miri, Marcelo ka një kërkesë interesante

Sport

19/11/2016 23:45

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, ka një porosi për të gjithë ata që dyshojnë se Cristiano Ronaldo është më i miri në botë.

Ronaldo me tre gola të shënuar vendosi derbin e Madridit në ‘Vicente Calderon’.

Në pyetjen se çfarë porosie ke për ata që dyshojnë se Ronaldo është më i miri, Marcelo u përgjigj: “Asgjë, vetëm ta shikojnë ndeshjen ndaj Atleticos”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.