Kur Vesa Luma u këndonte xixëllonjave (Video)

Vesa Luma po pret që të bëhet nënë, dhe këtë e ka deklaruar vetë.

ShowBiz

07/02/2016 16:29

Ajo dhe bashkëshorti i saj Big Basta me padurim po presin që të bëhen prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Vesa madje shpesh po poston edhe foto në rrjete sociale, ku barku i saj shihet i fryer. Madje këngëtaren e ka kapluar nostalgjia e fëmijërisë ku së fundmi e ka postuar edhe një video ku shihet se ka qenë shumë e vogël kur u këndonte xixëllonjave, dhe qysh atëherë ajo ka arritur ti bëjë për vete shumë adhurues./lajmi.net.