Kur tri modelet shqiptare ‘konkurrojnë’ për gjoksin me të madh (Foto)

Janë modelet më të komentuara shqiptare.

ShowBiz

01/03/2017 20:00

Afërdita Dreshaj, Vildane Zeneli dhe Tika Camaj kanë pasur një takim të përbashkët, nga ku kanë bërë edhe një fotografi, shkruan lajmi.net

Të tri modelet kishin nxjerrë gjoksin dhe dukej sikur po garonin mes vete se cila prej tyre ka gjoksin më bombastik.

Sipas juve cila prej tyre është ‘bomba’?! /Lajmi.net/

17035190_2244214869137335_1505437528_n