Kur Rita Ora kërcen në valle (Video)

Rita Ora i është bashkuar valles tradicionale shqiptare në dasmën e miqve të saj.

ShowBiz

09/10/2015 21:46

Rita ndodhet në Prishtinë ku po merr pjesë në dasmën e Arlitit dhe Filizit. / Express

http://www.dailymotion.com/video/x394m2l_rita-ora-duke-vallezuar_news