Kur Agnesa vishej si indiane për… (Foto)

Të qenit “Miss” i ka sjellur shumë suksese Agnesa Vuthajt.

ShowBiz

28/02/2017 22:12

Ajo pati shumë kontrata bashkëpunimi, takoi shumë njerëz, udhëtoi shumë, por, mbi të gjitha bëri shumë sete fotografish, shkruan lajmi.net

Agnesa ka publikuar një foto në Instagram të cilën shihet se ishte e bërë në vitin 2007.

Ish Miss-i ishte veshur si indiane për të reklamuar disa bizhuteri dhe një tjetër fakt që vërehet është se  Agnesa nuk ka ndryshuar shumë edhe pse kanë kaluar 10 vite!/Lajmi.net/

screenshot_2