Kundërshtari më i keq në short për Real Madridin? – Lajmi.net
Kundërshtari më i keq në short për Real Madridin?
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:15, 13 April 2018
Liga e Kampionëve sot cakton çiftet gjysmëfinale.

Liga e Kampionëve sot tërheq shortin për fazën gjysmëfinale të garës.

Mediat spanjolle shkruajnë se kundërshtari më i keq i mundshëm për Real Madridin është Bayern Munich.

Në opsion janë edhe Liverpool e Roma por skuadra bavareze konsiderohet si kundërshtari më i vështirë nga të tjerët për ekipin e trajnerit Zinedine Zidane, përcjell “lajmi.net”.

Shorti i gjysmëfinales do të fillojë sot nga ora 13:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO