Kundërshtarët e Barcelonës dhe Realit në short

9:10 | 26 Nentor 2015

Barcelona dhe Real Madrid janë kualifikuar për në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve. Por, cilat janë skuadrat që mund të jenë kundërshtar të tyre?

Barcelona dhe Real Madrid e konfirmuan kualifikimin tutje nga faza e grupeve e Ligës së Kampionëve.

Por, dy gjigantët e La Ligës mund të kenë përball kundërshtar të rrezikshëm në fazën tjetër të garës.

Manchester City ose Juventus paraqesin rrezikun më të madh për ta, përcjell “Lajmi.net”.

Por, në meesin e opsioneve janë edhe Olympiacos e Benfica.