Kulla Eiffel ndryshon ngjyrë, ajo që po ndodh në Paris është madhështore (Livestream)

DJ i njohur francez, David Guetta, i cili ka krijuar himnin e kampionatit Evropian të futbollit 2016, po performon në Paris në këto qaste.

Bota

09/06/2016 23:55

Guetta përveq që është figura qendrore e fushatës muzikore të UEFA-s, po interpreton këngën live në ceremoninë e hapjes dhe do të bëjë të njëjtqën edhe në mbylljen e Evropianit, Pra po bënë koncert falas për fansat në qendër të Parisit, pikërisht nën kullën Eiffel.

Ai për të bërë himin muaj më parë ka nisur punën dhe ishte vënë në kërkim të 1 milion fansave për t’i integruar në këtë hit të tij, që ëhstë titulluar ‘This One’s for you’.

Artisti i njohur francez është shprehur shumë i kënaqur për bashkëpunimin me UEFA-n, për një aktivitet si Euro 2016, që për më tepër zhvillohet në vendin e tij, në Francë./ Lajmi.net

YouTube player

Klikoni këtu:

https://www.youtube.com/watch?v=oSnTfO7b1-M

 

fasdfsdf sdfgsdfsd gfhgfh Capture