Kuka: Kjo është hipokrizi, nëse e kuptoj drejtë – Lajmi.net
Kuka: Kjo është hipokrizi, nëse e kuptoj drejtë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:37, 12 July 2018
Driton Kuka nuk është aspak i kënaqur dhe ka reaguar me një postim në Facebook.

Driton Kuka ka reaguar ashpër me një postim në rrjetet sociale:

Hipokrizia nese e kuptoj drejt!
Plot politikana të Shtetit tim po madhërojnë sukseset e shteteve tjera e as që marrin mundin të urojnë sukseset e Sportistëve tonë!
Ka që skanë uruar as medaljen e artë Olimpike!
Golave të Xhakes dhe Shaqirit besa edhe të Januzajt u jam gëzuar edhe unë se janë Shqiptar edhe pse prezentojnë shtete të huaja por madhërimi i shteteve tjera e thurja e lavdeve pak e tepërt …
Kaq për Botërorin e futbollin!!!


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO