Kujt ia kushtoi Januzaj këtë zemër

Lojtari i Manchester United, Adnan Januzaj ka vizatuar një zemër në dorën e tij të majtë, dhe këtë fotografi e ka postuar në rrjetet sociale.

Sport

14/04/2015 20:18

Futbollisti kosovar, Adnan Januzaj, i është bashkuar iniciativës në rrjetet sociale #dessinemoiuncoeur.

Ai ka pranuar sfidën nga bashkëlojtari i tij te Belgjika dhe Manchester United, Marouane Fellaini.

Ai vizatoi në dorën e tij të majtë zemrën me numrin e tij, 11. Ai sfidoi bashkëlojtarët e tij te Belgjika: Mousa Dembele, Axel Witsel dhe Nacer Chadli.

Januzaj