Kujt i’a ka ‘ngritur’ këmbët Irina? (Foto)

Irina Shayk njihet si një femër super seksi, ndërsa bukuria dhe trupi tërheqës i nxisin mediat të shkruajnë vazhdimisht për të.

ShowBiz

25/01/2016 10:16

Irina është shumë aktive nëpër rrjete sociale duke postuar foto të ndryshme provokative, ndërsa një e tillë ka ngjallë reagime, transmeton lajmi.net.

Shayk në foton e postuar e ka marrë një pozë ku këmbët i ka të ngritura teksa bën një selfie./lajmi.net