Kujt i beson Dhurata Ahmetaj!

Dhurata Ahmetaj këngëtarja seksi e skenës sonë, ka postuar një foto të fotografit të saj Veton osmanit, ndërsa ka theksuar se vetëm aparatit të tij i beson...

ShowBiz

12/01/2015 18:24

Dhuarta Ahmetaj nuk ka shumë kohë që ka sjell një foto sesion shumë hot për fansat e vet. E si gjithmonë ky foto sesion është i realizuar nga Veton Osmani.

E për ta falënderuar për punën Dhurata, ka lënë një mbishkrim për fotografin e njohur, për të cilin thotë se është i vetmi që i beson në punë.

“Qe pesë vjet pozoj para aparatit të Veton Osmanit dhe është aparati i vetëm që i besoj”. Lajmi.net