Kthim në kohë, Roberti publikon një portret të ëmbël familjar

Këngëtari dhe muzicienti Robert Berisha është shumë aktiv në rrjete sociale.

ShowBiz

11/11/2017 09:30

Ai shumë herë publikon edhe fotografi bashkë me bashkëshorten tij, Norën dhe vajzën Renee, shkruan lami.net.

Një fotografi të tillë e publikoi ai në Insta-Story e cila është shkrepur disa muaj më parë, kur Renee ishte ende shumë e vogël, portret ky shumë i këndshëm familjar.

Në atë imazh, i cili duket se është i preferuari i Robertit ai e mbante vajzën në duar, ndërsa Nora qëndronte pranë tij duke e ushqyer Reneenë.

Kujtojmë se Roberti dhe Nora kanë realizuar edhe një duet me titull “S’ka inat”, të cilën e sollën tre muaj më parë dhe morën mbi 9 milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/