Kthehet Kroacia, barazon rezultatin ndaj Anglisë – Lajmi.net
Kthehet Kroacia, barazon rezultatin ndaj Anglisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:29, 11 July 2018
Kombëtarja e Kroacisë ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Anglisë.

Kroacia është rikthyer në lojë, duke barazuar rezultatin 1:1 ndaj Anglisë në gjysmëfinalen e Botërorit.

Është Perisic që ka shënuar në minutën e 68’ të ndeshjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO