Kryeministri Mustafa të enjten para deputetëve: Raporton për marrëveshjet e Brukselit (Video)

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, do të raportojë të enjten për marrëveshjet e arritura në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë.

Lajme

14/09/2015 13:25

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka ftuar opozitën për të shterur debatin së bashku në Kuvendin e Kosovës.

Veseli e ka quajtur jo serioze sjelljen e opozitës në mbledhjen e sotme të Kryesisë pasi nuk u mur vesh se cilat ishin propozimet e tyre.

YouTube player