Kryebashkiaku seks në zyrë me punonjësen (Video+18)

Një video e publikuar në LiveLeak tregon një kryebashkiak duke bërë seks në zyrën e tij me një punonjëse të re.

Bota

27/10/2015 11:40

Angel “Toto” Gomez Verlangieri u filmua duke bërë seks brenda në zyrën e tij, shkruan mapo.al.

Autoritetet thonë se kanë nisur hetimet, por thonë se nuk mund të ketë një dënim për atë që është bërë.

Sipas tyre, ai do dënohet nga elektorati dhe partia e tij.

YouTube player