Kroes tërheqëse me të brendshme

Doutzen Kroes ka shfrytëzuar bukurinë e saj për të bërë një foto shumë tërheqëse me të brendshme.

ShowBiz

21/04/2014 21:19

Kroes gjatë ditës së shtunë ka shpërndarë për fansat e saj në rrjete sociale një fotografi shumë tërheqëse dhe seksi me të brendshme.

Modelja 29 vjeçare ishte veshur me të brendshme ngjyrë të zezë, ndërsa kishte marrë një pozitë shumë seksi e cila i çmendi fansat e saj.

Engjëlli i Victoria’s Secret kishte vendosur në kokë një kapelë në formë të veshëve të lepurit, në mënyrë për tu dukur sa më tërheqëse.

Përndryshe, bukuroshja është shtatëzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë, mirëpo kjo gjë si duket nuk i shkakton asaj probleme për të treguar trupin e saj.